27 Haziran 2015 Cumartesi

YOL 2

Kendim detaylara takıldığımdan olsa gerek hep bir alt metinli konuşurum ben .. hani karşımdaki anlayacak ; ne dediğimi cümle arasında yakalayacak ya .. Hani orada aslında bir şey söylemişim benim yada onun için önemli bir şey .. kesin anlamıştır .. ama o da ne ? Tepki vermiyor , hmmm demek ki düşündüğüm olumlu şey aslında o kadar da olumlu değilmiş .

Yahu çok basit be Butt anlamamış sadece !! ahahahahaha vallahi bazen çok komiksin :D 

Sosyal tüm ilişkilerimde çoğu zaman gayet bodoslama olabilen ben ; iş duygusal konulara gelince tutukluk yapıyorum , kafamda mı büyütüyorum ? Söylememeye çalışırken saçmalıyor muyum ? Karşımdaki kafamdan geçenleri okuyamayınca tamam ya deyip yürüyüp gidiyor muyum ? 

Yahu ben ne istiyorum ? 

Aslına bakarsanız artık  kendi hayatımı kendime zehir etmemek istiyorum.Ama yolunu bilmiyorum. Denediklerim bir işe yaramadı..Biraz önce geçen yıl Haziran ayı yazılarıma baktım.. piii insanın hayatında koca 1 yılda değişen tek şey işi olur mu yahu ?                                                                                                                                Öyle İşte 
7 yorum:

Lady Witch dedi ki...

Şu konuda bir çarem olsa anında başıma sürerim. Aklımdan geçenlerle ağzımdan çıkanlar bile farklı oluyor. Duygusal mevzularda ise tamamen körüm sağırım ve dilsizim be.

Butterfly'ınız dedi ki...

Lady Witch => yol bulamama sorunsalı :S

Adsız dedi ki...

az değişiklik değil hani, onu bile değiştiremeyen var

safransarı dedi ki...

"Fakat albayım, adresimi bilmeden beni nasıl bulup anlayacaklar ? Sorarım size, nasıl ? Kim bilecek benim insanlardan kaçtığımı ? "
Oğuz Atay ve niceleri, anlaşılmayı beklerlerken delirdiler
ben delirdim. herkes deli.
dikkat..

Butterfly'ınız dedi ki...

Toprak => yok beya daha iyi şartlar vs iş değişikliği yaparsın ok .. ama böyle aynı standardın yeşili oluyo :)

Safransarı =>kim dedi ki Butt akıllı :)

Lady Witch dedi ki...

Pof yazsana bir şeyler :D
Bildiğin çete kesildim yaz diye zorlar tehdit ederim :D

Butterfly'ınız dedi ki...

Lady Witch => ehi yine yıl olmuş yazmayalı demii :D bugün karalayacağım söz :S