24 Aralık 2015 Perşembe

Don Kişot Ben :)

Uzundur yazmayan tembeller kraliçesi Butterflyiniz geri döndü ...

Bazı insanlar vardır keşke daha önce tanısaydım dediğiniz ; olmuştur size de , ara ara olur hayatta hani ,  işte onlardan biri bana bu yazıyı yazdırttı , muhtemel okuyacak :)
Aman hemen de aşk meşk anlayın dimi ? Yok öyle bi şey değil .. olması da gerekmiyor çok basit ve yalın olarak birilerini yalnızca seve - de -  bilirsin ... şu zaman yani zamane için biraz imkansız gibi görünebilir , zaten o yüzden mutlu oluyorum ve keşke daha önce tanışsaymışım yada ne iyi olmuş da onları tanımışım diyorum .. bir de kendi düşündüğünü karşındakinin ağzından duyunca tamam diyorsun budur işte ! insan başka ne ister ? Aynı duygularla sımsıkı sarılabilmişsen dostuna / kardeşine  , hem de hiç bir riya yoksa ... karşılıklı sonsuz güvenebileceğin bir kaç insan varsa hayatında bu nasıl bir zenginliktir ? Nasıl bir lükstür ? .. birinci derece ailen dışında kaç insan vardır seni gerçek halinle görüp anlayabilen ? Deli gibi dans edebildiğin, salya sümük ağlayabildiğin , en özel sırlarını paylaşabildiğin ... uzar gider böyle de anladınız siz onu :)

Hayat zor ve bazen ;  hatta çok zaman içimdeki karanlığı tepiştirmiş , üzerine çıkmış bastırmaya uğraşırken  , elimde ışın kılıcıyla üstüme üstüme gelen hayatla bir başıma , küçücük ben ;  zıplaya zıplaya dövüşüyorum . Bir yerde okudum '' mutlu olmak istiyorsan bir amaca bağlan ; insan yada eşyaya değil '' yazıyordu . Farkında olmadan ,  kurduğumuz hayvan hakları derneği ile bunu yapmışım .. ben de diyorum neden böyle mutluyum ?  :))))

Böyle böyle tutunuyorum bir yerlerden , bırakmaya niyetim yok düşerim sonra :)


Neyse yazarım yine ben :D

Öyle İşte ...

6 yorum:

Persephone dedi ki...

Hoşgeldin... Özlemişim seni buralarda görmeyi... Ne mutlu sana böyle güzel insanlar girmiş hayatına... Sevgiler kelebeğim... Özletme kendini...

Butterfly'ınız dedi ki...

Persephone => hiç sorma .. eşşek kafam yazar artık sıkça :* çok öpüyorum hoş buldukk

Sonsuz dedi ki...

kim ki o =D

Ali CALISKAN dedi ki...

Yaşadığını bilmek güzel!! (:

Butterfly'ınız dedi ki...

Sonsuz => Bak yaa
Ali Çalışkan => :D ne deseniz haklısınız valla :/

Lady Witch dedi ki...

Bende kendime böyle güzel bir amaç bulacağım :D
Özlemişim seni :D